טוב שבאתם!

יש לכם השכלה אקדמית? אינטליגנציה גבוהה? אופי מצוין? מוטיבציה אדירה? אין שום סיבה שחוסר ניסיון ימנע מכם הזדמנויות תעסוקה.

אם אתם מחפשים עבודה ראשונה בתחום לימודיכם, הגעתם למקום הנכון! כאן תמצאו משרות רבות ומגוונות בלי שום דרישת ניסיון. זה מתאפשר בזכות מעסיקים שמאמינים בפוטנציאל, ממשק נוח לשימוש ואתר חינמי וחדש.

First Job הוא אתר דרושים ראשון מסוגו, מבית היוצר של המיזם החברתי "משרות הייטק ושיווק ללא ניסיון". במשך יותר מ-5 שנים השקיע יואב מלמד שעות מדי יום ביומו בניהול וטיפוח קהילת הפייסבוק לחיפוש עבודה. כך הפכה לגדולה (מעל ​15​2,000 חברים), ליעילה (אלפי מוצאי עבודה) ולמוכרת (יותר מ-100 כתבות) ביותר בישראל.

אלא ששוק העבודה הישראלי מכיל הרבה יותר מהייטק, שיווק ומה שביניהם. זה הזמן וכאן המקום להרחיב את ההצלחה המוכחת של המהפכה החברתית-תעסוקתית הזאת לטובת סטודנטים ובוגרים של עשרות תחומים נוספים.

מאות אלפי צעירים נעים היום בין תקוות קטנות לאכזבות גדולות, בין דבקות במטרה לסף ייאוש, בין התמחות במקצוע להסבה מקצועית. אנו משוכנעים שאתר הדרושים החדש ישנה את כללי המשחק, ויהפוך לרבים מכם את ההווה הקשה לעבר נשכח.

firstjob.co.il - לוח דרושים לחסרי ניסיון בלבד

מבית היוצר של קבוצת "משרות הייטק ושיווק ללא ניסיון"